Dijital Dünyalar İçin Web Tasarım

Yenilikçi yaklaşımla, işletmenizin veya markanızın dijital varlığını güçlendirmek için özelleştirilmiş web tasarım projeleri geliştiriyoruz. Mobil uyumluluk, kullanıcı dostu arayüzler ve modern teknolojiyle harmanlanmış, stratejik odaklı çözümler sunarak benzersiz web tasarım projeleri üretiyoruz.

01.

Planlama

Proje sahibinin isteği çok iyi analiz edilir, beklenti ve ulaşmak istediğiniz hedefe göre harekete geçilir.

02.

Görsel Tasarım

Genel konsept tasarımı ve alt sayfa duruşları belirlenerek grafik tasarımı ve iskelet gövde oluşturulur.

03.

Kodlama

Kod Geliştirme, kod Yapısı ile tasarımın uyumlulaştırılması, veri girişi işlemleri gerçekleştirilir.

04.

Yayınlama

Tüm Çalışmalar ve Kontroller Tamamlandıktan Sonra Onayınıza sunulur ve Yayınları.

Web Tasarım
Web Tasarım

Neler Yapıyoruz?

Web Tasarım

Modern, işlevsel, mobil uyumlu, özgün, kullanıcı dostu, ekonomik, yenilikçi, profesyonel, stratejik, yükek geri dönüş ve başarı odaklı web tasarım projeleri üretiyoruz.

SEO Optimizasyonu

Projelerin geliştirilme aşamasında, temel ve modern seo kurallarını dikkate alıyor ve projenizi bu kurallara göre geliştiriyoruz.

Yazılım Geliştirme

PHP, MySQL, Java, C, C++, jQuery, Javascript, Node-JS, MongoDB, .NET veya CSS yazılım dilleriyle istediğiniz yazılım projesini siz hayal edin biz gerçekleştirelim.

Reklam Yönetimi

Adwords, Facebook, Instagram veya Twitter reklamlarınızın optimizasyon ve yönetimini işi bilen ellere bırakın. Hedef kitlenize sizi biz ulaştıralım.

Web Danışmanlık

Bilişim alanında ki ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler üretirken, güvenilir iş ortağınız olarak, esas işinizi destekleyici bilişim çalışmalarını üstlenmekteyiz.

Referanslar

Web Tasarım
Web Tasarım


Nasıl Yapıyoruz?

Özgün Tasarım

Web sitenizi alışılmışın dışında tamamen farklı özgün tasarım ve özgün içerik ile tasarlıyoruz.

Tam Mobil Uyum

Responsive kodlama ile web sitenizin tüm cihazlarda kusursuz görünmesini sağlıyoruz.

Temiz Kodlama

Web sitenizde bilinen karmaşık kodlamaların aksine çok sade ve web dostu kodlama yapıyoruz.

Web Standartları

Tüm tasarım, altyapı ve kodlama aşamalarını web standartlarına uygun olarak yapıyoruz.

Web Tasarım

Sıkça Sorulan Sorular

Web Tasarım Nedir?

Web tasarım, internet kullanıcılarının istenen içeriğe kolayca erişebilmesi için yapılan web sayfalarının yazılımını, tasarımını ve güncellemesini kapsar. Kullanıcı deneyimini ön planda tutar ve grafik tasarım, arayüz tasarımı gibi temel alanları içerir. Genellikle kişisel bilgileri, ürünleri veya hizmetleri tanıtmak amacıyla kullanılır. Belirli hedeflere dayalı olarak yapılan tasarım, web sitesinin oluşturulmasını sağlar ve gerçek ya da tüzel kişilerin sanal ortamda temsilini sağlar.

Web Tasarım Nasıl Yapılır?

Web tasarım ilk olarak birçok ön araştırmayla temellendirerek yapılır. Böylelikle web sitenizi firmanızın sektörel veya kurumsal kimliğini yansıtabilecek nitelikte tasarlayabilirsiniz. Web Tasarımın şablon, ikon, font, vektör, renk, çizgi, görsel ve içerik vb. tüm detaylarına özen göstererek hedef kitlenize hitap eden bir bütünlüğe sahip olmasını sağlamalasınız.

Tasarımlarımızda müşterilerinize her türlü cihazdan kaliteli bir kullanıcı deneyimi sunmanızı sağlayan mobil uyumluluk (responsive) özelliği olmalıdır. Tasarımlarımız arama motorlarına uyumlu ve SSL sertifikasına sahip olmalıdır. Web Tasarım yaparken izlemeniz gereken en önemli adımlar şu şekildedir;

1. Adım: Web Tasarım Planlaması
2. Adım: Rakip Araştırması
3. Adım: UX(Kullanıcı Deneyimi) Tasarımı
4. Adım: Web Sitesi İçeriği Oluşturma
5. Adım: UI(Kullanıcı Arayüzü) Tasarımı
6. Adım: Prototip Oluşturma ve Test Etme
7. Adım: Web Sitesini Yayınlamak

Web Tasarım Fiyatları Ne Kadar?

Web Tasarım Projelerinde Olması Gereken Özellikler Nelerdir?

Kurumsal Web Tasarım Nedir?

Kurumsal web tasarım hizmetimiz ile, en güncel yazılım ve grafik tasarım teknolojilerini kullanarak, kurumların veya işletmelerin kurumsal kimliklerinin internette en doğru şekilde lanse edilmesine imkân tanımaktayız. Unutmamanız gerekir ki, internette firmanızı ne kadar iyi tanıtırsanız, o kadar çok geri dönüş elde edebilirsiniz.

Kurumsal rekabetin çevrimiçi ortamlarda bu denli kızıştığı günümüzde, Profesyonel olarak kurumsal web tasarım hizmeti veren bir web tasarım ajansı ile çalışmanız hayati önem taşımaktadır.

Web Tasarım Sistemleri olarak ziyaretçilerimize bu konudaki tavsiyemiz, “Şirketinizin büyüklüğü ya da sektörü ne olursa olsun, mutlaka Kurumsal Web Siteniz olsun!”

Eğer sizin de profesyonel anlamda bir kurumsal web sitesine ihtiyacınız varsa, yapmanız gereken tek şey, ihtiyaçlarınızı belirlemek ve gerisini alanında uzman web tasarım ve yazılım ekibimize bırakmaktır.

Dijital Dünya'da Yerinizi Almak İçin Bize ulaşın!


Web Tasarım
Videoyu oynat
Web Tasarım

Mutlu İşletmeler

Web Tasarım

Emine İnce

Web sitemi yenilemek için 3DMedya ile çalıştım ve sonuçtan çok memnun kaldım. Tasarımın estetiği ve işlevselliği mükemmel.

Web Tasarım

Hayati Küçük

Web sitemin tasarımıyla ilgili 3DMedya ekibine güvendiğim için çok mutluyum. Profesyonel ve hızlı bir hizmet aldım. Kesinlikle tavsiye ederim!